Pest Control – Zwalczanie szkodników

Pest Control icon RGB

Deratyzacja Gdańsk | Gdynia | Sopot

Home /
Pest Control

Deratyzacja – zwalczanie szczurów i myszy

Deratyzacja, czyli odszczurzanie, ma na celu zwalczenie szczurów i myszy w danym obiekcie. Można ją przeprowadzić, korzystając z pułapek i specjalnych preparatów. Do deratyzacji wykorzystuje się:

 • biobójcze środki chemiczne – umieszcza się je najczęściej w karmnikach, stacjach deratyzacyjnych;

 • pułapki lepowe – wabią one zwierzęta atrakcyjnym dla gryzoni zapachem. Skuszone nim szkodniki zostają następnie unieruchomione, przyczepiając się do silnie klejącej się powierzchni.

W zależności od skali problemu i rodzaju budynku wybieramy dla naszych klientów najlepszą metodę zwalczania myszy i szczurów.

Kontrola populacji wraz z aktywnym monitoringiem gryzoni

Szczury stwarzają duże zagrożenie wszędzie tam, gdzie produkuje się i magazynuje żywność. Dlatego przedsiębiorcy, aby zapewnić bezpieczeństwo w zakładzie, powinni zdecydować się na kompleksową usługę, czyli kontrolę populacji i aktywny monitoring.

Ta metoda walki ze szkodnikami polega na:

 • ocenie tego, jak duża jest populacja gryzoni, analizie zachowania myszy i szczurów;

 • obserwacji ich aktywności, miejsc, w których najczęściej żerują;

 • wykorzystywaniu specjalnych technik i urządzeń, a w tym m.in. chwytaczy gryzoni i karmników.

Jedną z metod monitorowania szkodników jest system kontroli HACCP. Praktyka ta polega na regularnej lustracji obiektu pod kątem tego, czy żerują w nim gryzonie.

Jeżeli jesteś właścicielem zakładu produkcyjnego, lokalu gastronomicznego, magazynu żywności, magazynu zboża, skorzystaj z naszego doświadczenia. Sprawimy, że Twoja działalność już wkrótce będzie wolna od szkodników.

Zadzwoń do nas!

605473950

Szczury w budynkach mieszkalnych, zakładach produkcyjnych, biurach, pomieszczeniach magazynowych i lokalach gastronomicznych to ogromny problem. Obecność tych nieproszonych gości oznacza poważne ryzyko zniszczenia zapasów, a także rozprzestrzeniania się groźnych chorób – np. histoplazmozy czy gorączki szczurzej. Efektem ich żerowania mogą być również poprzegryzane kable.

Dlatego, jeżeli zauważysz, że gryzonie rozgościły się także w twoim domu, firmie, lokalu, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w deratyzacji, a nasze usługi realizujemy, korzystając z nowoczesnego sprzętu, preparatów i metod. Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, gdzie nasi specjaliści szybko i efektywnie pomogą Ci pozbyć się tych uporczywych szkodników.

Tępimy gryzonie w Gdańsku i okolicach. Zaufaj ekspertom w zakresie deratyzacji

Chcesz skutecznie, bezpiecznie i szybko pozbyć się uporczywych, groźnych gryzoni? Gdańsk i okolice Trójmiasta to region, w którym możesz skorzystać z usług i umiejętności naszych specjalistów. Gwarantujemy zadowolenie z przeprowadzonej deratyzacji – nasi klienci mogą być pewni, że:

 • dokładnie przeanalizujemy problem szkodników w ich obiekcie i stworzymy odpowiednią strategię działania;

 • podczas deratyzacji będziemy wykorzystywać zarówno aktywnie działające, jak i zapobiegawcze, bezpieczne środki i metody;

 • jesteśmy jedną z firm w Gdańsku, która podejmie się nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Deratyzacja nie ma przed nami tajemnic i jesteśmy maksymalnie skuteczni w działaniu –świadczy o tym szerokie grono naszych zadowolonych klientów.

Dlaczego warto przeprowadzać deratyzację?

Gdańsk i całe Trójmiasto – to właśnie tu skutecznie walczymy z gryzoniami. Do powierzenia zadania deratyzacji naszym specjalistom powinny przekonać:

 • kwestia bezpieczeństwa – pozbywając się gryzoni, eliminujesz ryzyko rozprzestrzeniania się groźnych chorób i drobnoustrojów;

 • kwestia higieny – szczur dzienne wydala 20 grudek kału i 15 mililitrów moczu i jest to powodem istotnego zanieczyszczenia terenu i żywności;

 • kwestia komfortu psychicznego – świadomość obecności myszy czy szczurów irytuje, wywołuje niepokój i stres;

 • kwestia stanu technicznego obiektu – szczury mogą uszkodzić m.in. elementy instalacji elektrycznej i ocieplenia budynku.

Dlatego, jeżeli mieszkasz w Gdańsku lub okolicach, nie zwlekaj i jak najszybciej zgłoś się do nas ze swoim problemem – zadbamy o to, aby Twój dom, zakład, magazyn czy lokal stały się wolne od myszy i szczurów.

Pozostałe usługi

Sprawdź również inne usługi.

Monitoring HACCP

Cykliczne monitorowanie obiektu pozwala na szybkie wykrycie potencjalnego zagrożenia w postaci szkodników oraz jego wyeliminowanie.

Ozonowanie

Ozonowania polega na oczyszczaniu powietrza ozonem, czyli tlenem w formie cząsteczki złożonej z trzech atomów.

Dezynfekcja

Aby skutecznie i szybko się ich pozbyć, warto zdecydować się na przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń.