Pest Control – Zwalczanie szkodników

Pest Control icon RGB

Dezynfekcja Gdańsk | Gdynia | Sopot

Home /
Pest Control

Metody dezynfekcji powierzchni

Dawniej chorobotwórcze drobnoustroje starano się zwalczać, sięgając po spirytus, denaturat czy ocet. Dziś zapewnienie higienicznej czystości w pomieszczeniach jest zdecydowanie łatwiejsze, a stosowane metody są nieporównanie skuteczniejsze.

Obecnie dezynfekcja jest przeprowadzana następującymi metodami:

  • fizyczną – polega ona na pozbyciu się drobnoustrojów z pomieszczenia poprzez np. parę wodną o temperaturze od 100 do 105 °C, która jest rozpylana pod normalnym lub wysokim ciśnieniem. Metodą fizyczną jest również ozonowanie oraz dezynfekcja za pomocą urządzenia emitującego promienie UV;

  • chemiczną – jest to stosowanie związków chemicznych o właściwościach bakteriobójczych. Podczas odkażania pomieszczeń wykorzystuje się preparaty z alkoholem, chlorem, formaldehydem oraz związkami srebra, miedzi i rtęci w składzie.

Zalety metody ozonowania

Zwalczanie groźnych drobnoustrojów za pomocą ozonowania polega na oczyszczaniu powietrza ozonem, czyli tlenem w formie cząsteczki złożonej z trzech atomów. Metoda ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, ponieważ:

  • umożliwia błyskawiczne zabicie bakterii, wirusów i grzybów;

  • pozwala na unieszkodliwienie roztoczy i innych alergenów znajdujących się w pomieszczeniu;

  • jest bezpieczna;

  • pozwala usunąć niepożądane zapachy – ozon zmienia właściwości związków organicznych decydujących o nieprzyjemnych woniach. Dlatego przykre zapachy nie są maskowane, ale trwale usuwane.

Ozonowanie przyniesie satysfakcjonujące efekty w pomieszczeniach, w których unosił się zapach pleśni, zwierząt i w których nie dbano o utrzymanie czystości. Ten sposób dezynfekcji sprawdza się także w pomieszczeniach, w których przebywają chorzy – w domach, ale też w przychodniach.

Zadzwoń do nas!

605473950

Groźne drobnoustroje chorobotwórcze takie jak wirusy, bakterie i grzyby są wyjątkowo niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Aby skutecznie i szybko się ich pozbyć, warto zdecydować się na przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych urządzeń, usuwamy przykre zapachy, starannie odkażamy przedmioty, wnętrza domów, obiektów publicznych, firm. Pomagamy w ustaleniu zakresu dezynfekcji w danym obiekcie, dzięki czemu przynosi ona maksymalnie satysfakcjonujące efekty.

Dołącz do grona naszych klientów, którym pomogli najlepsi specjaliści – zapewniamy skuteczność dzięki zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod, a w rezultacie – zadowolenie z usługi.

Postaw na specjalistyczną usługę dezynfekcji

Chcesz, aby w Twoim lokalu panowała higieniczna czystość? Po przeprowadzce do nowego mieszkania pragniesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i groźnych drobnoustrojów? Zgłoś się do nas – nasze usługi świadczymy w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach.

Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, sprawnie i szybko odkażamy wszystkie pomieszczenia. Skorzystaj z naszych usług, jeżeli zarządzasz obiektem, który jest narażony na szybkie rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów. Zdecyduj się na dezynfekcję po przejęciu lokalu po poprzednich lokatorach czy kupnie samochodu z drugiej ręki.

Dezynfekcja Gdańsk – bezpieczeństwo i ochrona zdrowia publicznego na najwyższym poziomie

Tylko profesjonalna dezynfekcja przeprowadzona przez specjalistów to gwarancja starannego odkażenia pomieszczenia. Jest to ważne nie tylko dla naszych klientów indywidualnych, ale też dla firm i placówek publicznych. Utrzymanie higienicznej czystości to priorytet w przypadku przychodni, przedszkoli, żłobków, szpitali, hoteli i dużych ośrodków wczasowych.

Z naszych usług chętnie korzystają klienci w Gdańsku i całym Trójmieście – dołącz do nich i Ty, a przeprowadzimy profesjonalne odkażanie wskazanego przez Ciebie obiektu.

Pozostałe usługi

Sprawdź również inne usługi.

Deratyzacja

Deratyzacja, czyli odszczurzanie, ma na celu zwalczenie szczurów i myszy w danym obiekcie.

Ozonowanie

Ozonowania polega na oczyszczaniu powietrza ozonem, czyli tlenem w formie cząsteczki złożonej z trzech atomów.

Dezynsekcja

Dezynsekcja to zwalczanie owadów – pełzających, latających – które są uważane za szkodniki.