Pest Control – Zwalczanie szkodników

Pest Control icon RGB

Dezynsekcja Gdańsk | Gdynia | Sopot

Home /
Pest Control

Co to jest dezynsekcja?

Dezynsekcja to zwalczanie owadów – pełzających, latających – które są uważane za szkodniki. Wykorzystuje się do tego zarówno metody chemiczne, jak i mechaniczne. Dezynsekcję przeprowadza się, jeżeli w budynku żerują m.in. trudne do wytępienia prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, mole czy komary.

Zwalczaniem owadów można zająć się samodzielnie. Jednak znacznie skuteczniejsza będzie dezynsekcja przeprowadzona przez specjalistów. Na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu zajmuje się tym nasza firma – tępimy insekty w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarczych i w zakładach przemysłowych.

Dezynsekcja mieszkań i obiektów przemysłowych

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno właściciele domów, mieszkań, jak i firm (tym zakładów produkcyjnych, lokali gastronomicznych). Korzystając z naszych usług, masz pewność, że nasi pracownicy dobiorą metodę zwalczania szkodników dopasowaną do skali problemu i rodzaju obiektu.

Dezynsekcję przeprowadzamy, stosując:

  • fumigację – polega ona na wtłoczeniu do silosu, w którym znajdują się zboża albo kontenerów z produktami spożywczymi, gazów owadobójczych;

  • oprysk grubokroplisty – tę usługę polecamy właścicielom mieszkań i domów – do dezynsekcji wykorzystuje się skuteczne preparaty na owady, które można zaaplikować nawet w najmniejsze szczeliny;

  • zamgławianie termiczne i ULV – ta pierwsza metoda polega na rozpyleniu mieszaniny wody oraz preparatu biobójczego, które są podgrzewane do temperatury od 70 do 80℃ – dzięki temu w powietrzu unosi gęsta mgła. Natomiast zamgławianie ULV to rozpylanie rozcieńczonego środka owadobójczego. Powstaje wtedy mgła składająca się drobnych kropel o wielkości około 20 mikronów. Zamgławianie sprawdzi się w domach, ale też w przypadku dezynsekcji dużych pomieszczeń – hal i magazynów. Metodę tę wykorzystuje się również do dezynfekcji, aby usunąć wirusy, bakterie i inne mikroby.

Zadzwoń do nas!

605473950

Mogą pełzać, latać, biegać po ścianach i wwiercać się w ziarna. Jedno jest pewne – insekty są zagrożeniem dla gospodarstw domowych, zakładów produkcyjnych, magazynów, obiektów gastronomicznych. Nie tylko przenoszą drobnoustroje chorobotwórcze, ale też powodują zawilgocenie i psucie żywności. Jeżeli w danym obiekcie pojawią się te szkodniki, to ze względów sanitarnych należy pozbyć się ich jak najszybciej.

Świadczymy usługi na terenie Sopotu, Gdyni, Gdańska i okolic – jeżeli i u Ciebie zadomowili się nieproszeni goście, skorzystaj z naszego doświadczenia. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnie przeprowadzaniem dezynsekcji, dlatego już wkrótce Twój dom, siedziba firmy, magazyn będą wolne od szkodników.

Eksterminacja insektów w Gdańsku i okolicy

Szybko i skutecznie pozbędziemy się insektów z dowolnego pomieszczenia. Zastosowanie skutecznych preparatów, wykorzystanie nowoczesnych urządzeń gwarantuje, że poradzimy sobie ze wszystkimi szkodnikami – tymi, które pełzają i które latają.

Podejmiemy się każdego zlecenia – jesteśmy bezlitośni dla insektów, które uprzykrzają życie domownikom i firmom w Gdańsku oraz w całym Trójmieście.

Używane przez nas metody dezynsekcji

W zależności od rodzaju obiektu i szkodników, dezynsekcję przeprowadzamy, wykorzystując:

  • lampy owadobójcze – stosujemy je, walcząc ze szkodnikami latającymi;

  • pułapki feromonowe – sprawdzają się one, jeżeli w silosie, magazynie z paszą pojawią się szkodniki zbożowo-mączne;

  • pułapki z atraktantem – znajdują zastosowanie, jeżeli w pomieszczeniu żerują karaczany;

  • oprysk grubokroplisty – to wszechstronna metoda dezynsekcji, która umożliwia zwalczanie pcheł, wszy, pluskiew, karaluchów, prusaków, moli, mrówek, rybików, much;

  • zamgławianie termiczne i ULV – to metody skuteczne w przypadku zwalczania pluskiew, karaluchów i prusaków;

  • żelowanie – metodę tę, polegającą na aplikacji trutek w postaci żelu, stosuje się tam, gdzie żerują karaczany.

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego przeprowadzona przez nas dezynsekcja pozwoli Ci uwolnić się od groźnych i uciążliwych insektów. Postaw na nasze usługi i zaufaj naszej firmie, którą docenili już klienci w Gdańsku i całym Trójmieście. Zapewniamy, że skorzystasz na naszym doświadczeniu!

Pozostałe usługi

Sprawdź również inne usługi.

Deratyzacja

Deratyzacja, czyli odszczurzanie, ma na celu zwalczenie szczurów i myszy w danym obiekcie.

Ozonowanie

Ozonowania polega na oczyszczaniu powietrza ozonem, czyli tlenem w formie cząsteczki złożonej z trzech atomów.

Dezynfekcja

Aby skutecznie i szybko się ich pozbyć, warto zdecydować się na przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń.