Pest Control – Zwalczanie szkodników

Pest Control icon RGB

O nas

Home /
About Us

Pasja to nie tylko pusty slogan lecz szczera chęć do tego aby rozwijać tę branżę w Polsce i stawiać ją na coraz to większym poziomie

Jesteśmy czteroosobowym zespołem który z uporem maniaka ekscytuję się każdym kolejnym wyzwaniem stawianym przez naszych klientów.

Pochodzimy z Gdańska i trójmiasto jest aktualnie naszym głównym obszarem działalności lecz współpracujemy z klientami w całej Polsce. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne i indywidualne zlecenia jak i klientów biznesowych oraz instytucje dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

0 +

Lat Doświadczenia

0 +

Zadowolonych Klientów

Zadzwoń do nas!

605 473 950

Zapraszamy do współpracy klientów którzy szukają przede wszystkim profesjonalistów. Nie opieramy naszej polityki o najniższe ceny lecz o wysoką jakość usług. Realizujemy projekty kompleksowo co przekłada się na komfort współpracy z nami.

Pest Conrol

Dlaczego my?

Stawiamy na ciągły rozwój stale podnosząc swoje kwalifikację za pomocą szeregu szkoleń. Inwestujemy w specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia goniąc za aktualnymi trendami wyprzedzając tym samym naszą konkurencje o całe lata świetlne.

Komunikacja
90%
Profesjonalizm
87%
Szybkie terminy
84%